Ce canal este Man Utd vs Brighton? Detaliile timpului de lansare, TV și flux live

Fotbal

Horoscopul Tău Pentru Mâine

Manchester United revine la acțiunea din Premier League după pauza internațională, căutând să își consolideze poziția în primii patru, precum și să mențină o probabilă împingere a titlului.

Deși sunt neînvinsă în ultimele nouă meciuri din ligă, consecvența a fost o problemă pentru echipa lui Ole Gunnar Solskjaer în acest sezon, doar patru dintre aceste meciuri rezultând în victorie.

Între timp, Brighton s-au strecurat pe tabelă în ultimele luni, în timp ce se luptau să-și transforme posesia fotbalului în goluri.

Echipa lui Graham Potter a reușit să încheie o manșă pierdută de patru jocuri cu o victorie cuprinzătoare cu 3-0 asupra Newcastle în ultima lor ieșire înainte de pauză.

Fixarea inversă dintre cele două de pe stadionul AMEX a fost plină de răsuciri, în cele din urmă United regăsindu-se pe partea dreaptă a unui scor 3-2 după Bruno Fernandes & apos; Lovitură la fața locului acordată de VAR în al nouălea minut al opririi.

Neutralii vor spera la o dramă similară de această dată, deși fanii ambelor cluburi ar putea să nu fie de acord.

Graham Potter nu este îngrijorat de legăturile dintre Man Utd și Liverpool către Ben White

Brighton călătorește la Old Trafford pentru a înfrunta United (Imagine: Getty Images)

La ce oră este Man Utd vs Brighton?

Începutul este la ora 19.30 în jocul târziu, sub luminile de la Old Trafford.

Jocul încheie o zi plină de acțiune, care începe la Southampton găzduind Burnley, Tottenham călătorind la Newcastle și Aston Villa acasă la Fulham.

Man Utd vs Brighton Canal TV și flux live

Jocul va fi prezentat în direct pe BT Sport 1, cu acoperire începând cu ora 19:00.

Clienții BT Sport vor putea, de asemenea, să urmărească jocul pe site-ul și aplicația BT Sport.

Man Utd a pierdut în fața Crystal Palace și a învins Brighton cu ultima lovitură a jocului

A fost o dramă incredibilă ultima dată când s-au întâlnit aceste două părți (Imagine: Getty Images)

Cote Man Utd vs Brighton

United sunt favoritele pentru a obține mai bine de Brighton pe teren propriu și au un preț de 6/10 pentru victorie.

Dacă echipa lui Potter trebuie să evoce un șoc, câștigul Pescărușilor este 4/1 cu egalitate 3/1.